YÜZYÜZE EĞİTİM SINIFI

YÜZYÜZE EĞİTİM SINIFI

Yaş Aralığı: 5-36 ay

Takip Süresi: 3 hafta

5-36 ay arası bebeğine sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırma sürecinde izleyeceğimiz yol haritamızı yüz yüze görüşmek isteyen aileler için tasarlandı.  

Nasıl Çalışıyorum:

Öncelikle bebeğinizin uykusunu etkileyebilecek faktörleri analiz edebilmek adına aile bilgi formu ve 3 günlük uyku günlüğü formlarını doldurup, bebeğinizin odasının fotoğrafları ile birlikte iletmenizi bekliyorum.

Sizden gelen bilgi edinme formu ve günlükleri inceliyorum, bebeğinizin uyku, beslenme, aktivite, uyku rutini sürelerini, temel uyku faktörlerinde düzenlememiz gereken noktaları ve uygulayacağımız davranışçı yöntemdetaylarını içeren, bebeğinizin yaşına, mizacına ve aile dinamiklerinize uygun bir uyku planı hazırlayarak size iletiyorum.

Birlikte belirlediğimiz bir zaman diliminde (11:00- 17:00 saatleri arasında) sizi evinizde ziyaret ediyor, uyku planımızı yüz yüze görüşüyor, bebeğinizin uyku ortamını yerinde birlikte değerlendiriyoruz.

3 Hafta boyunca sizden gelen uyku günlüklerini inceliyor, her gün yaptığımız telefon/e-mail görüşmeleri ile uyku planımızın uygulanması konusunda sizlere destek oluyorum.

*Bu paket kapsamında danışmanlık hizmeti yalnızca Bursa’da ikamet eden ailelere verilmektedir.