YENİ DOĞAN SINIFI

YENİ DOĞAN SINIFI

Yaş Aralığı: 0-4 ay

Takip Süresi: 5 gün

Bebek bekleyen veya bebekleri yeni dünyaya gelmiş, ilk günden itibaren bebeklerine sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırma yolunda doğru temeller atmak isteyen aileler için tasarlandı.

Nasıl Çalışıyorum:

Öncelikle bebeğinizin uykusunu etkileyebilecek faktörleri analiz edebilmek adına aile bilgi formu ve 3 günlük uyku günlüğü formlarını doldurup, bebeğinizin odasının fotoğrafları ile birlikte iletmenizi bekliyorum.

Sizden gelen bilgileri ve uyku günlüklerinizi inceleyerek bebeğinize ve aile dinamiklerinize özel UYKU PLANI hazırlıyor, bebeğinizi rahatlatma teknikleri, uyku güvenliği, uyanıklık süreleri, beslenme gibi birçok konuyu içeren YENİ DOĞAN UYKU REHBERİ ile birlikte sizlere iletiyorum.

Skype/ Facetime veya başka bir online görüşme programı ile yaptığımız görüşme sırasında Uyku Planımızı birlikte değerlendiriyoruz, önemli noktaları vurguluyor, aklınıza takılan soruları yanıtlıyorum. 

5 gün boyunca yaptığımız telefon/ mail takip görüşmeleriyle de öğrendiklerinizi uygulama konusunda sizlere destek oluyorum.

Hamilelik döneminde danışmanlık almayı tercih eden aileler için de bebekleri en az bir aylık olduğu zaman bebeğin uyku günlüklerini inceliyorum 5 gün boyunca telefon/mail takip görüşmeleri ile uygulama konusunda destek oluyorum.